Nasza strona używa cookies, klikając w przycisk "akceptuję" zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ich działaniu kliknij w przycisk "więcej".

Smaller Default Larger
 
 

Nowy Zlot zawładnie łódzką Atlas Areną w dniach 7 i 8 czerwca 2018, a zapowiedź tego, co tam się będzie działo zobaczycie w najnowszym odcinku “Na Osi”. Premiera na antenie Motowizji już w sobotę 2.czerwca o godz.16:00, a w Tele 5 we wtorek 5.czerwca o godz.22:05!


Co jeszcze w odcinku?


– MAN TGE, ruszający na podbój rynku
– MASTER TRUCK już tuż tuż!
– Płace kierowców, a przepisy unijne
– „O-Polskie Na osi” z telefonem przy uchu
– Ładunek o 3 metry szerszy od drogi
– Truck BP – tańsze oryginały


i wiele innych ciekawych tematów


Najnowszy odcinek w sobotę (2.czerwca) na Motowizji – godz. 16:00. Pierwsza powtórka w niedzielę (3. czerwca) o godzinie 9:05 również na Motowizji, a kolejna o godzinie o 16:30. Premiera na TELE 5 we wtorek (5. czerwca) o godz. 22:05.Dokładna rozpiska emisji.
W sobotę zaraz po “Na Osi” o godz.16:40 zapraszamy na nasze “Trucker Club-owe” spotkania. W tym odcinku Piotrek odsłoni tajniki paru bitew słynnego polskiego dywizjonu walczącego w powietrzu o Anglię. Będzie też Master Truck z najładniejszymi autami i pokazem świateł, oraz element artystyczny, na który wszyscy z niecierpliwością czekają.
Słuchajcie także „Jedynki w Drodze”, czyli audycji dla kierowców, nadawanej w Pierwszym Programie Polskiego Radia zawsze w nocy z piątku na sobotę. Tam też można się dowiedzieć, co w programie „Na Osi”.


Źródło:Na Osi

108 linii osi od Cometto ballast.pl

Od teraz Mercedes-Benz Trucks w Emilianowie www.ballast.pl

 

Zapisz się na newsletter