Nasza strona używa cookies, klikając w przycisk "akceptuję" zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ich działaniu kliknij w przycisk "więcej".

Smaller Default Larger

 

2.infracht nowe zrodlo ladunkow www.ballast.pl 1

 

Giełdy transportowe to narzędzia znane każdemu z nas. Korzystamy z nich głównie po to, aby pozyskać ładunki, zwłaszcza w okresach, kiedy trudniej o nie na rynku. Od kilku miesięcy mamy możliwość skorzystania z nowej platformy transportowej Infracht. Twórcy serwisu zachęcają przewoźników do współpracy deklarując, że jest on dla nich bezpłatny. To naprawę novum, bo jak do tej pory, opłaty na innych serwisach są obustronne lub cedowane na przewoźników. W styczniu na giełdzie mają pojawić się pierwsze ładunki.

Dlaczego warto spróbować? Infracht zaproponował absolutnie nowe narzędzie oparte na nowych technologiach po to, by maksymalnie ułatwić i przyśpieszyć kontakt między kontrahentami transportowymi.

Wszystkie usługi oferowane przez platformę Infracht są dla Przewoźników bezpłatne:

-Wyszukiwanie ładunków i składanie ofert zleceniodawcom

-Pozyskiwanie ładunków w 3 dostępnych opcjach (zapytanie ofertowe, Kup Teraz, licytacja)

-Zarządzanie złożonymi ofertami w panelu użytkownika

-Otrzymywanie powiadomień o nowych ładunkach

-Nieograniczona ilość kont dostępowych dla pracowników Twojej firmy

-Mobilne wyszukiwanie ładunków

-Współpraca tylko ze zweryfikowanymi użytkownikami

-Wgląd do kopii dokumentów zleceniodawców i spedytorów

Dodatkowym wyróżnikiem Infracht są wyżej wymienione sposoby pozyskiwania ładunków. Twórcy Infracht wprowadzili opcję zapytania ofertowego. Polega to na tym, że składamy ofertę zleceniodawcy wprowadzając cenę, za którą chcemy przewieźć ładunek. Naszą propozycję widzi tylko zleceniodawca. Wszystko odbywa się online.

Drugie rozwiązanie to opcja Kup Teraz. Rynek transportowy ceni sobie czas, więc możliwość szybkiej akceptacji zlecenia (jeśli cena i zleceniodawca nam odpowiada) jest doskonałą opcją.

Ostatnia kwestia to weryfikacja użytkowników. Infracht jest wyłącznie dla profesjonalistów, weryfikowani są zleceniodawcy, przewoźnicy i spedytorzy, dlatego po rejestracji trzeba dosłać odpowiednie dokumenty uprawniające do wykonywania zawodu.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę Infracht - wystarczy kliknąć na poniższy banner

 

1.infracht nowe zrodlo ladunkow www.ballast.pl 1

 

Źródło: Infracht/ballast.pl

 

 

 

 

Zapisz się na newsletter