Nasza strona używa cookies, klikając w przycisk "akceptuję" zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ich działaniu kliknij w przycisk "więcej".

Smaller Default Larger

2. naczepy emtech 5 razy tak ballast.pl

 

Na zorganizowanej niedawno prezentacji produktów Emtech można było się zapoznać z najnowszymi propozycjami tego interesującego producenta. Czym charakteryzują się pojazdy tej marki? Możemy wymienić 5 powodów na "tak", aby je zakupić, użytkować i zarabiać dzięki nim pieniądze w transporcie ponadnormatywnym.

 

1. naczepy emtech 5 razy tak ballast.pl

 

1. Szyte na miarę

 

Naczepy Emtech mają niepowtarzalną konstrukcję. Każdy produkt jest "szyty na miarę". Czy to do transportu tej samej maszyny (jak to bywa w budownictwie czy drogownictwie), czy do nietypowych ładunków (domki holenderskie albo przyczepy kempingowe) zawsze konstruktorzy Emtechu stworzą wyjatkową propozycję. Przykładem jest przyczepa pod pojazdy samobieżne ukazana powyżej. 

 

5. naczepy emtech 5 razy tak ballast.pl

 

2. Pomysłowe

Ciekawe pomysły to domena Emtechu. Dowód? Zwróćcie uwagę na "chytrą" sztuczkę z obniżaną podłogą w poniższej naczepie. Co ważne, miechy można opuszczać niezależnie od siebie. Albo inny przykład: demontowalne wypełnienie, na tyl lekkie, ze jedna średnio silna osoba samodzielnie przygotuje naczepę do zmiany charakteru.

 

8. naczepy emtech 5 razy tak ballast.pl

11. naczepy emtech 5 razy tak ballast.pl

 

3. Detale, detale, detale...

 

Życie składa się z detali, podobnie i transport ponadnormatywny, który z racji swej natury jest nieprzewidywalny. W jedną stronę maszyna, a w drugą kontener morski? Czemu nie, konstruktorzy Emtechu zadbali o zamki kontenerowe  - tak zyczył sobie klient. Większość cieżkich maszyn wciąganych wciagarką na naczepę nie zatrzymuje się na "balkonie" nad siodłem, po co więc tam instalować bęben z liną? O wiele lepiej wpasować do w "łabędzią szyję" jak na zdjęciu. Albo cały pulpit sterujący w jednym miejscu. Zamiast biegać wokoł długiej na 25 metrów naczepy lepiej tylko raz przykucnąć w jednym miejscu. To są detale, ale bardzo ważne. 

 

13. naczepy emtech 5 razy tak ballast.pl

6. naczepy emtech 5 razy tak ballast.pl

15. naczepy emtech 5 razy tak ballast.pl

 

4. Bezpieczne

 

Emtech poważnie stawia na bezpieczeństwo swoich klientów i innych uczestników ruchu drogowego. Co przygotowano w tej materii? Wielokołowe czujniki ciśnienia w oponach. Czy to tylko 8 albo 18 "gum" - nie ma to znaczenia. Dzięki systemowi CPC-200T z firmy Drabpol kontolowane jest ciśnienie powietrza w każdym kole. Dodajmy do tego sporą ilość elementów odblaskowych i "kogutów", a naczepa staje się bardziej widoczna dla innych, czyli bezpieczna.

 

18. naczepy emtech 5 razy tak ballast.pl

19. naczepy emtech 5 razy tak ballast.pl

 

5. Zadowoleni klienci

 

Emtech nie jest nowicjuszem i ma rzeszę zadowolonych klientów. Nie są to jednorazowe przypadki, wielu z nich ma już po kilka-kilkanaście naczep tego producenta we flocie. Gdyby to były złe produkty, firma już dawno "poszła by z torbami" - rynek nie lubi partaczy. Wierni klienci to najlepsza rekomendacja, część z nich przywiozła nawet zakupione w Emtechu naczepy na doroczne spotkanie, aby pokazać tym jeszcze nieprzekonanym. 

 

17. naczepy emtech 5 razy tak ballast.pl

 

16. naczepy emtech 5 razy tak ballast.pl

 

Prezentowane przez Emtech naczepy nie były jedynie handlowymi propozycjami. To produkty, które niedawno dostarczono klientom. Dziś jeszcze czyste i piękne, ale pomimo trudów pracy, jakie je czekają przyniosą sporo zadowolenia użytkownikom  - zdecydowanym na 5 razy "tak". 

 

Grzegorz Teperek - ballast.pl

Zapisz się na newsletter