Nasza strona używa cookies, klikając w przycisk "akceptuję" zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ich działaniu kliknij w przycisk "więcej".

Smaller Default Larger

2. nowy pojazd modulowy od cometto www.ballast.pl

 

W firmie Cometto – zakończył się proces adaptacji do nowych standardów. W ofercie firmy pojawił się także nowy produkt: modułowe linie osi MGSL. Najcięższe ładunki na modułowych liniach osi – to motyw przewodni firmy. Zgodnie z nim Cometto wypuściło nowy pojazd do transportu ładunków o wadze od 50 do 5000 ton – nowy MGSL. Dzięki niemu nawet najtrudniejsze zlecenia stają się realne.

 

Najwyższy moment gnący na rynku


Nowy pojazd modułowy zapewnia najwyższą uniwersalność przy najbardziej zróżnicowanych i trudnych zadaniach. MGSL został tak zaprojektowany, że nadaje się do transportu po drogach publicznych, do jazdy w terenie, a nawet do wykonywania zadań na terenie przemysłowym.

 

3. nowy pojazd modulowy od cometto www.ballast.pl


Dzięki wzmocnionej powierzchni ładunkowej osiąga wytrzymuje obciążenie punktowe do 50 000 kg nad nadkolami oraz 80 000 kg ponad poprzeczkami ramy podwozia. A poza tym MGSL ma najwyższy moment gnący ze wszystkich pojazdów na rynku! Według charakterystyki technicznej MGSL obciążenie na oś przy 0,5km/h wynosi 45 000kg.


Łatwe sterowanie dzięki znakomitej technologii


Cometto MGSL jest łatwe w użytkowaniu, co przydaje się podczas codziennej pracy. Doskonałą sterowność zapewniają osie wahadłowe o 600mm skoku zawieszenia oraz o 60-stopniowym kącie skrętu. Wysoki skok cylindrów umożliwia wyrównanie osi w przypadku nachylenia drogi (wzdłużnego czy poprzecznego). Osie wahadłowe zapewniają także optymalny kontakt z podłożem, równy nacisk na oponę oraz utrzymują platformę w poziomie zapewniając optymalne rozłożenie obciążenia.

 

4. nowy pojazd modulowy od cometto www.ballast.pl


100% interoperacyjność


MGSL jest w pełni interoperacyjny – może być łączony z podobnymi pojazdami od kilku innych producentów. Możliwość tak wielu kombinacji oraz prostota pracy z MGSL sprawiają, że jest to pojazd niezwykle uniwersalny oraz ekonomiczny – nadaję się nawet do najbardziej skomplikowanych zleceń.

 

5. nowy pojazd modulowy od cometto www.ballast.pl


Dzięki szerokiemu wachlarzowi modyfikacji i akcesoriów MGSL od Cometto może być szybko dostosowanych do różnych zleceń. Dostępne są różne wersje pokładów. Innym pomocnym narzędziem w MGSL jest oprogramowanie COSMO – które dostarcza informacji na temat obciążenia osi i momentu gnącego.

 

 

Źródło: Faymonville Cometto/ballast.pl

 

 

Zapisz się na newsletter