Nasza strona używa cookies, klikając w przycisk "akceptuję" zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ich działaniu kliknij w przycisk "więcej".

Smaller Default Larger

1.naczepa andover trailers dla mar train www.ballast.pl

 

Firma Mar-Train zakupiła od Andover Trailers pięcioosiową naczepę stanowiącą podtrzymanie prawie 30-letniej współpracy obu przedsiębiorstw.Najnowszy dodatek do floty Mar-Train jest zarazem piętnastym produktem od Andover Trailers. Mar-Train cały czas stawia na tego dostawcę ze względu na umiejętności dostosowania produktów do potrzeb klientów. Tim Martin, Managing Director w Mar-Train, powiedział: “Kupując naczepy innych producentów – po prostu wybierasz gotowy produkt. Natomiast Andover tworzy naczepę specjalnie dla klienta. Naszym zdaniem Andover jest w stanie dostarczyć naczepy, które najlepiej odpowiadają naszym potrzebom.

 

2.naczepa andover trailers dla mar train www.ballast.pl


We flocie firmy są już dwa pięcioosiowe modele tej naczepy, które nadal są używane. Jednakże najnowszy nabytek jest wyposażony w nowe rozwiązania i technologie – na przykład w 10-tonowe punkty mocujące, które są chowane w ramie gdy nie są używane, co zmniejsza ryzyko przypadkowego ich uszkodzenia. Punkty mocujące umożliwiają stworzenie prostego połączenia między pierścieniem mocujących, a punktem mocującym na ładunku. Ponadto rama naczepy może być wyposażona w dodatkowe 14-tonowego punkty mocujące w zależności od rozmiarów i wagi ładunku.

 

 

4.naczepa andover trailers dla mar train www.ballast.pl


Naczepa ma długość 14,95m ale może być przedłużona o 2,5m. Naczepa jest poszerzana z myślą o bardziej skoncentrowanych obciążeniach, a więc ułatwia transport ciężkich maszyn. “Naczepa została zaprojektowana do przewożenia ciężkich maszyn z krótkimi gąsienicami, toteż całe obciążenie jest rozkładane na małym obszarze. Na szczęście produkty Andover są tak projektowane i tworzone, że nie stanowi to żadnego problemu” – dodał Martin.

Ponadto nowa naczepa wyposażona jest także w wytrzymałe hydrauliczne rampy o małym kącie ładowania oraz w dwie hydrauliczne podpory, które stabilizują naczepę podczas załadunku. Nowy nabytek ma służyć do transportu kruszarek i przesiewaczy firmy Terex na terenie Wielkiej Brytanii i Irlandii. Mar-Train planuje korzystać z tej naczepy przez ponad 20 lat – takie oczekiwania są uzasadnione, gdyż firma do dziś korzysta z naczep zakupionych pod koniec lat 90 ubiegłego wieku.

Mar-Train Heavy Haulage to rodzinne przedsiębiorstwo, założone w 1978 w County Down, w Irlandii Północnej. Z małej lokalnej firmy Mar-Train urosło do dużego przedsiębiorstwa świadczącego usługi na terenie Wielkiej Brytanii, Irlandii oraz Europy.

 

 

Źródło: Andover

 

Zapisz się na newsletter