Nasza strona używa cookies, klikając w przycisk "akceptuję" zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ich działaniu kliknij w przycisk "więcej".

Smaller Default Larger

esta logo rgb 1

 

Zbliża się kolejne spotkanie ESTA. Tym razem w Krakowie, gdyż gospodarzem będzie OSPTN – Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracodawców Transportu Nienormatywnego.
Celem meeetingu jest poprawa bezpieczeństwa, a także chęć zharmonizowania przepisów dotyczących transportu nienormatywnego w całej Europie. Wybór Krakowa, jako miejsca, świadczy o rosnącej sile i wpływie organizacji OSPTN. Spotkanie odbędzie się po raz pierwszy w Polsce, a patronat nad nim obejmie GITD.

 

"Bezpieczeństwo znacznie się poprawiło w ostatnich latach w sektorze dźwigów i transportów ciężkich, częściowo dzięki doskonałej komunikacji i współpracy między naszymi członkami a producentami" - mówił dyrektor ESTA, Ton Klijn. "W wielu krajach rosną tendencje do protekcjonizmu i musimy podkreślić, że zwiększona biurokracja i ograniczenia oznaczają niższą efektywność i wyższe koszty dla naszych klientów, a w rezultacie całego społeczeństwa".

 

Udział w spotkaniu zapowiedzieli światowi potentaci, żeby wymienić chociaż kilku: Royal Wagenborg, Sarens, Mammoet, ALE Heavylift, a także firmy z naszej części kontynentu: Hermes, Limarko, Baltkonta, Holleman, Zagrebtrans, Centrotrans, Sharon Group, Maretas/Transkela i wielu innych. Obecni będą także reprezentanci większości firm skupionych w OSPTN.

 

Wydarzenie będzie składać się z dwóch części: spotkania sekcji transportowej oraz dźwigowej ESTA oraz oficjalnej kolacji. Pierwszego dnia - 19 października - o godzinie 14:00 w hotelu Sheraton Grand położonym nad Wisłą rozpoczną się spotkania ESTA, z udziałem członków OSPTN oraz zaproszonych gości z całej Europy. Konferencja w języku angielskim potrwa do godziny 17:00.

 

Oficjalną kolację wraz z networkingiem zaplanowano w wyjątkowym miejscu w Kopalni Soli w Wieliczce - 125 metrów pod ziemią. Kolacja rozpocznie się o 20:00 drinkiem powitalnym, którego sponsorem jest polski producent naczep DEMARKO Special Trailers – diamentowy partner spotkania w Krakowie. Po kolacji do północy odbędzie się sesja networkingowa.

 

„Oczekujemy około 200-250 osób z branży. Już w tym momencie mamy potwierdzonych gości z ponad 20 krajów. Podczas oficjalnej kolacji przygotowaliśmy dla naszych gości wiele atrakcji. Plan obejmuje pokazy artystyczne, muzykę na żywo, pokazy magików i otwarty bar. To niepowtarzalna okazja, aby nawiązać nowe kontakty biznesowe” - zachęca Łukasz Chwalczuk Prezes OSPTN. Patronem medialnym spotkania jest portal ballast.pl .

Więcej informacji na stronie: http://www.ponadnormatywni.pl/esta.

 

 

OSPTN/ballast.pl

Zapisz się na newsletter