Nasza strona używa cookies, klikając w przycisk "akceptuję" zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ich działaniu kliknij w przycisk "więcej".

Smaller Default Larger

 1.man tge ze szkolna wyprawka ballast.pl

 

Uczniowie z województwa pomorskiego, którzy ucierpieli podczas sierpniowych nawałnic, radośnie rozpoczęli nowy rok szkolny. Dzięki MAN Truck & Bus Polska oraz MAN Bus zareagowały na apel Burmistrza Gminy Brusy o pomoc dla poszkodowanych mieszkańców. W efekcie obie spółki MAN podarowały wyprawki szkolne dla ponad 40-stu uczniów, które do Brus dostarczył nowy MAN TGE.

Prezenty były miłe nie tylko dla dzieci, ale i pracowników marki MAN, gdyż młodzież świetnie rozpoznaje firmę z lwem w logo na drogach i w okolicach lasów w trakcie usuwania skutków nawałnic.

„Koncern MAN chętnie włącza się w akcje związane ze społeczną odpowiedzialnością biznesu. Nie inaczej było i tym razem. Na apel Burmistrza gminy Brusy odpowiedzieliśmy wspólnie. Jesteśmy firmą niemiecką, ale działamy na terenie Polski, zatrudniając prawie 4000 pracowników i naturalnym dla nas było zaangażowanie się w pomoc. Gestem godnym naśladowania była również zorganizowana przez pracowników firmy zbiórka pieniędzy. Zgromadzone środki zostały przekazane na konto bankowe przeznaczone na pomoc dla najbardziej poszkodowanych.” - mówił prezes zarządu MAN Truck & Bus Polska Piotr Stański.

Portal ballast.pl kibicuje zarówno dzieciom z Gminy Brusy, jak i koncernowi MAN. Czekamy też na pierwszego pilota na bazie TGE.

 

Źródło:MAN Truck & Bus/ Grzegorz teperek - ballast.pl

 

 

Zapisz się na newsletter