Nasza strona używa cookies, klikając w przycisk "akceptuję" zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ich działaniu kliknij w przycisk "więcej".

Smaller Default Larger

2.workshop tab w.easy od drabpolu ballast.pl

 

DRABPOL przedstawiciel na Polskę koncernu Continental VDO w Polsce,  oferuje nowy produkt – urządzenie diagnostyczne WorkshopTab & W.Easy. Nowy produkt to efekt współpracy firm Continental VDO oraz  WabcoWürth. Jest też wynikiem   rozszerzenia  funkcjonalności urządzenia  WorkshopTab o elementy produktu W.Easy, będącego  kompleksowym narzędziem diagnostycznym dla serwisów. WorkshopTab oferuje „ wszystko w jednym” , w tym pełną kalibrację tachografów, kontrole manipulacji, raporty z testów i obsługę danych.

 

 

1.workshop tab w.easy od drabpolu ballast.pl

 

Nowy system to pierwsze na świecie narzędzie, które obok pełnej diagnostyki pojazdów ciężarowych, naczep, przyczep, samochodów dostawczych pozwala na kompleksową obsługę tachografów zarówno cyfrowych i analogowych. Rozwiązania diagnostyczne W.EASY mają modułową strukturę, od pakietu podstawowego, aż po rozwiązanie kompleksowe.

 

 

3.workshop tab w.easy od drabpolu ballast.pl

 

DRABPOL oferuje oprogramowanie wielomarkowe. Oryginalne dane diagnostyczne dla marki Mercedes-Benz ujęte są w systemie. Użytkownik może każdorazowo skorzystać z licencji pakietowej lub licencji pojedynczej:
• Pakiet oprogramowania do obsługi ciągników
• Pakiet oprogramowania do obsługi naczep/przyczep
• Pakiet oprogramowania do obsługi samochodów dostawczych
• Całościowy pakiet oprogramowania

 

4.workshop tab w.easy od drabpolu ballast.pl

 

 

 

Oprogramowanie zawiera najważniejsze funkcje:
• Automatyczny skan systemowy
• Odczyt i kasowanie kodów diagnostycznych
• Wybór, odczyt i porównanie wartości rzeczywistych
• Funkcja zasterowania
• Kalibracja i kodowanie

Dzięki nowemu rozwiązaniu każdy warsztat za pomocą jednego urządzenia może przeprowadzać kalibrację tachografów oraz wielomarkową diagnostykę W.Easy. Nowy system diagnostyczny, gdzie komputer centralny składający się na komplet urządzeń w zestawie, został zastąpiony przez WorkshopTab z funkcją W.Easy WabcoWürth.

 

Źródło: Drabpol

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapisz się na newsletter