Nasza strona używa cookies, klikając w przycisk "akceptuję" zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ich działaniu kliknij w przycisk "więcej".

Smaller Default Larger

1.drabpol dla ukrainskiej itd ballast.pl

 

 

DRABPOL dostarczy 78 sztuk kluczy do analizy danych z tachografów cyfrowych i kart kierowców DLKPro TIS-Compact EE dla Państwowej Inspekcji Bezpieczeństwa Transportu Lądowego Ukrainy (DSBT UkrTransBezpeka). Urządzenia będą elementem obowiązkowego wyposażenia nowych pojazdów i biur tej formacji.

Nowopowstała DSBT UkrTransBezpeka to ukraińska służba, która jest odpowiednikiem rodzimej Inspekcji Transportu Drogowego. ITD. wspiera merytoryczne i szkoleniowo DSBT UkrTransBezpekai faktycznie przyczyniła się do powstania ukraińskiej odpowiedniczki.
Nasi wschodni sąsiedzi postawili na wysoką jakość oraz wsparcie techniczne, a nie niską jakość. Klucze DLKPro od 5 lat z powodzeniem sprawdzają się w firmach transportowych, serwisach tachografów i w służbach kontrolnych.

Produkt DLKPro TIS- Compact EE jest wszechstronnym kluczem do zbierania danych ze wszystkich rodzajów tachografów cyfrowych i kart kierowcy. Za pomocą wbudowanego czytnika kart chipowych na grzbiecie urządzenia, pobieranie danych z tachografów VDO jest bardzo szybkie - od wersji 1.3 pobranie danych z karty kierowcy (30 dni) oraz pamięci masowej (90 dni) zajmuje tylko 8 minut.
Klucz ma zainstalowane oprogramowanie do wizualizacji danych oraz analizy wykroczeń. Ciekawostką urządzenia jest możliwość szybkiego - w czasie tylko 2 minut - przeglądu danych pod kątem naruszeń i przekroczeń dzięki czemu, w przypadku braku wystąpienia takich wydarzeń, nie ma potrzeby pełnego pobierania danych.

 

Więcej informacji o firmie znajdziecie tutaj:Drabpol

 

Źródło: Drabpol/ballast.pl

 

 

Zapisz się na newsletter