Nasza strona używa cookies, klikając w przycisk "akceptuję" zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ich działaniu kliknij w przycisk "więcej".

Smaller Default Larger

 1. opony bfgoodrich w koncu na europejskim rynku www.ballast.pl

 

BFGoodrich to marka znana od ponad 100 lat. To światowy lider ogumienia off-road,osobowych i ciężarowych. Marka wprowadza na europejski rynek gamę opon do pojazdów ciężarowych do użytku przez cały rok. Opony BFGoodrich były dotychczas znane na innych kontynentach, w Europie pojawią się na początku 2018 roku.

Nowa gama jest przygotowana do różnych segmentów użytkowania, zadbano przy tym o optymalny stosunek jakości do ceny. Wszystkie rodzaje ogumienia gwarantują przyczepność i doskonałe prowadzenie ciężarówki przez cały rok - potwierdza to oznaczenie M+S, a także 3PMSF, czyli "płatek śniegu".

 

2. opony bfgoodrich w koncu na europejskim rynku www.ballast.pl

 

Nowa gama BFGoodrich obejmuje dwie linie opon ciężarowych:Route Control (dedykowana do transportu szosowego) oraz Cross Control (do transportu na placach budowy i drogach dojazdowych).W nowej gamie BFGoodrich znalazły się 53 opony na osie sterujące, napędowe i wleczone wytwarzane w Europie w trzech różnych rozmiarach – 17.5”, 19.5” oraz 22.5”.

 

3. opony bfgoodrich w koncu na europejskim rynku www.ballast.pl

 

Historia BFGoodrich rozpoczęła się w 1870 r. w Akron w USA. Dziś pod tą marką powstaje 1,6 mln opon rocznie. Europejska premiera nowych opon BFGoodrich odbyła się podczas wystawySOLUTRANS.Ogumienie BFGoodrich oraz usługi dla użytkowników będą dostępne od stycznia 2018 r. poprzez sieć ponad 3 000 dilerów w całej Europie.

 

Źródło: BFGoodrich/ballast.pl

 

Zapisz się na newsletter