Nasza strona używa cookies, klikając w przycisk "akceptuję" zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ich działaniu kliknij w przycisk "więcej".

Smaller Default Larger

 1uzywane zurawie na www.manitowoc used.biz ballast.pl

 

Strona www.Manitowoc-used.biz poświęcona jest używanym żurawiom mobilnym oraz wieżowym. Portfolio produktów jest naprawdę obszerne. Pomimo, że jest ona utrzymywana przez europejskie oddziały Manitowoc i oferuje maszyny głównie z tego regionu, wybrane modele są dostępne dla klientów z innych kontynentów.
“W tym roku do oferty dodano ponad 70 żurawi Potain – przez co klienci mają naprawdę szeroki wybór” - powiedział Jérôme Chanel, odpowiedzialny za rozwój sprzedaży używanych żurawi Potain.

 

2uzywane zurawie na www.manitowoc used.biz ballast.pl

 

Strona ta jest prosta i łatwa w obsłudze oraz umożliwia szybki i bezpośredni zakup używanych żurawi Manitowoc. Jest zoptymalizowana pod kątem komputerów stacjonarnych, tabletów oraz urządzeń przenośnych i jest dostępna w języku angielskim, francuskim, niemieckim, włoskim oraz hiszpańskim. Gdy potencjalny nabywca zgłosi za pomocą strony chęć zakupu danej maszyny skontaktuje się z nim pracownik lokalnego oddziału Manitowoc.
“Kontakt z pracownikiem lokalnego oddziału jest korzystny, ponieważ dzięki wiedzy i doświadczeniu z pracy w danym regionie, szybciej zrozumie on wymagania klienta. Dzięki takiemu podejściu szybko i efektywnie reagujemy na potrzeby naszych klientów” – wyjaśnił Chanel.

 

3uzywane zurawie na www.manitowoc used.biz ballast.pl

 

Strona www.Manitowoc-used.biz jest cały czas aktualizowana – dodawane są kolejne żurawie, które zostały odnowione i sprawdzone przez Manitowoc EnCORE. “Strona ta jest idealnym miejscem dla osób szukających porządnych i niezawodnych maszyn odnowionych przez producenta” – dodał Chanel.

 

Źródło:Manitowoc/ballast.pl - Grzegorz Teperek

 

Zapisz się na newsletter