Nasza strona używa cookies, klikając w przycisk "akceptuję" zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ich działaniu kliknij w przycisk "więcej".

Smaller Default Larger

 1.hiab hiconnect innowacja godna marki ballast.pl

 

Hiab wprowadza na rynek platformę HiConnect™. Dzięki niej klienci zyskują szansę otrzymywania od maszyn tej marki kluczowych informacji.

HiConnect to usługa powiązana, której celem jest poprawa produktywności urządzeń Hiab we flocie. Klient otrzymuje wgląd w czasie rzeczywistym w sposób użytkowania oraz stan techniczny swojego sprzętu. Dzięki informacjom będzie mógł aktywnie optymalizować wydajność. Dzisiaj klienci mają dostęp do tego typu informacji, ale często sa to dane papierowe, wpisywane ręcznie. Brakuje na przykład danych o poziomie wykorzystania sprzętu, jego stanie technicznym. HiConnect dostarcza te informacje na bieżąco za pośrednictwem internetowych paneli kontrolnych. Szybko uzyskuje się dane o statusie czy planowanym serwisie.

 

2.hiab hiconnect innowacja godna marki ballast.plUsługa HiConnect była rozwijana od 2015 roku we współpracy z wybranymi klientami.Projekty pilotażowe prowadzone były na wielu rynkach. W IV kwartale 2017 roku Hiab zaprezentuje HiConnect dla wybranych żurawi HIAB oraz urządzeń MULTILIFT w USA, Wlk. Brytanii, Francji, Holandii i Niemczech.
Połączenie wyposażenia Hiab z usługami Hiab ProCare i HiConnect dostarcza klientom marki możliwość zwiększenia wydajności, produktywności i bezpieczeństwa. Skoro telematyka cięzarówek ułatwia zarządzanie flotą, dlaczego żurawie miałyby od nich odstawać?

 

Żródło: HIAB/ Grzegorz Teperek - ballast.pl

 

 

Zapisz się na newsletter